לוח דירות למכירה - הומלי
חזרה ללוח הדירות

שימוש בתאורת לדים והעלאת ערך הדירהכל מי שאי פעם ניגש למכירת דירה וודאי יודע היטב שדירות משופצות נמכרות טוב יותר מדירות שעליהן ניתן לראות את השנים שחלפו. שדרוג הנכס על ידי צביעה, שיפוץ ועבודות כלליות יכול להביא לעליית ערך הדירה ולמכירה שלה במחיר גבוה יותר.

לא כל מי שברשותו דירה והוא עומד למכור אותה יכול הרשות לעצמו שיפוץ מקיף ושדרוג של הנכס שלו. ניתן להסתפק בשיפורים קלים של מראה הדירה במקום לבחור בשיפוץ מלא או בשדרוג משמעותי של הדירה שלכם. דרך אחת לשפר את מראה הדירה ולשדרג אותה היא שימוש נכון בעיצוב באמצעות תאורה. על ידי שימוש נכון בגופי תאורה ובסוגים שונים של נורות לדים ניתן לעשות רושם על הקונים הפוטנציאליים ולהעלות את ערך הנכס שלכם.

כיצד משתמשים בתארה לצורך עיצוב?

ראשית, תאורה נכונה יכולה להדגיש את הנקודות החזקות של הבית שלכם. אם יש חלק מסוים בסלון, לדוגמה, שהוא בעל ערך אסתטי הרי שעל ידי מיקום נכון של תאורה ניתן למשוך את תשומת ליבם של המבקרים בדירה אליו. גם ההיפך הוא הנכון: אור מופנה לנקודה נכונה אחת יכול להטיל צללים על נקודה אחרת ולהסתיר את הנקודות הלא יפות בבית שלכם.

שנית, תאורה מעוצבת יכולה לתת למבקרים תחושה טובה. בית ובו גופי תאורה מעוצבים בצורה נכונה יכול לעשות רושם על המבקרים ולתת להם את התחושה שהבית הוא מיוחד. עם זאת היזהרו ממקוריות יותר, כמובן, כדי לא לגרום למבקרים הרגשה של חוסר נוחות.

שלישית, תאורה מחודשת מעניקה ברק מיוחד לעיצוב הבית ויכולה לשדרג את המראה הכללי באמצעות אור נכון. כולנו יודעים עד כמה דירה מוארת היא נעימה יותר. על ידי שימוש נכון בתאורה אנחנו יכולים להפוך דירה שלא התברכה בהרבה כיווני אוויר לדירה מוארת ונעימה.

עם כל ההתלהבות מתאורת לדים, מעיצוב באמצעות גופי תאורה ומהשימושים הנהדרים שניתן לעשות באור כדי לשפר את מראה הבית חשוב להזכיר שלפעמים יש גם יותר מדי. נורת לדים לא מחולקת בחינם על ידי היצרנים ו/או המפיצים והרבה פעמים מדובר במוצר לא זול במיוחד, בעיקר כאשר מחפשים מוצרים איכותיים ומיוחדים. כמו כל השקעה בשיפוץ, בשדרוג ובעיצוב הבית לקראת מכירה, חשוב לוודא שאנחנו לא משקיעים יותר כסף בשדרוג הבית ממה שניתן יהיה להרוויח ממנו. במילים אחרות: ההשקעה בעיצוב הבית לקראת מכירה חייבת להבחן מזווית כלכלית של הרווח שניתן להפיק מההשקעה. לעיתים השקעה גדולה לא באמת מעלה את ערך הנכס שלנו ולמעשה אנחנו מפסידים כסף.

עצבו בחוכמה, השקיעו בתבונה וודאו שאתם מוציאים פחות כסף על השדרוג מהרווח שאותו תפיקו מעליית ערך הנכס. על ידי שימוש נכון בסוגים שונים של גופי תאורה תוכלו להרשים את הקונים הפוטנציאליים ואולי גם למכור את הנכס שלכם במחיר טוב יותר.


מוגש בחסות LIGHOSCOPE - לייטוסקופ הינו גוף מוביל בישראל במתן פתרונות תאורה מהמתקדמים והחדשניים ביותר המבוססים על טכנולוגיית ה-LED. לייטוסקופ משיקה את סדרת היוקרה –LEDOX הייחודי לה. הסדרה המהפכנית כוללת מבחר נורות LED איכותיות כתחליף לנורות קיימות בטכנולוגיה מתקדמת.