לוח דירות למכירה - הומלי
חזרה ללוח הדירות

גגות מפלאסטיקגגות מפלאסטיק: הרבה יותר טוב ממה שזה נשמע

אני יכול לשמוע את הספקנות: פלאסטיק? בתור גג? לא עדיף כבר להשתמש בנייר? מה הקשר בין גג – שאמור להיות חזק, מבודד ואטום – לבין פלאסטיק – חומר שנראה יותר מתאים לצעצועים וכלי אוכל?

אם תוכלו להשאיר את הספקנות בצד לרגע, אז אולי תגלו ששימוש בפלאסטיק הוא למעשה רעיון טוב בכל הנוגע לחיפוי גגות, לעיצוב שלהם ולשדרוג של הבית שלכם.

פלאסטיק באיכות גבוהה כחומר מבודד ועמיד
כן, חשוב להתחיל בנקודה הזו: פלאסטיק הוא שם כולל למגוון גדול של חומרים. כאשר בוחרים בסוגים מסוימים של פלאסטיק מקבלים חומר מאוד איכותי ועמיד שיכול לשמש לאיטום הבית. חומרים כמו פוליקרבונט, לדוגמה, ופולימרים אחרים הם חומרים בעלי תכונות מכאניות איכותיות שעושות אותם לחומרים עמידים בפני פגעי מזג האוויר. החומרים החדישים גם מציעים איכות בידוד טובה בהרבה ממה שהיה ניתן להשיג כאשר נעשה שימוש בפלאסטיק.

צבע ואור: היתרונות של חיפוי גגות בפלאסטיק
יש הרבה חומרים שבהם נעשה שימוש לחיפוי גגות אבל לפלאסטיק יש יתרון ברור לעומתם. דבר ראשון את הפלאסטיק ניתן לקבל במגוון עצום של צבעים. עם כל הכבוד ליופי של הנחושת ולמחיר של האלומיניום, פלאסטיק מעניק למעצב, לאדריכל או לאדם מן הישוב אפשרויות נרחבות בכל הנוגע בשימוש בצבע. כך נפתח בפנינו עולם שלם של אפשרויות.

דבר שני הוא האור: ניתן להשיג כיום לוחות פלאסטיק מסוגים שונים שהאור עובר דרכן. ישנם לוחות שמתנהגים ממש כמו זכוכית מבחינת מעבר האור אבל הם מציעים חוזק גדול בהרבה מכל זכוכית שהיא. באמצעות שימוש בלוחות שקופים של פלאסטיק ניתן לקבל תאורה טבעית בחללים שונים.
הדבר מועיל מבחינה אקולוגית – חיסכון בחשמל למשל – ומבחינה אסתטית – האור מוסיף לעיצוב החלל ומשפר את האווירה בו.

מחלון ועד גג שלם
השימוש בלוחות פלאסטיק הוא מגוון.
• חלון בגג קיים כדי להכניס אור לחלל שמתחת לגג.
• גג שלם למבנים שונים כגון מחסנים, סככות ופרגולות.
• תוספת קישוטית למבנים קיימים. השימוש בלוחות צבעוניים בצורות ובצבעים שונים יכולה לסייע בשדרוג בניין קיים או בעיצוב של בניין חדש. הפלאסטיק משמש כתוספת עיצובית שיכולה לרענן את המראה הקיים או להסתיר פגמים במבנה.
• בנייה עצמית של מבנים קטנים כמו חניה לרכב או מחסן קטן.
יתרונות הפלאסטיק
השימוש בפלאסטיק משתלם מכמה סיבות:
• גמישות בשימוש בחומר בגלל האפשריות המגוונות הקיימות בשוק וקלות העובדה עם החומר.
• איטום איכותי בגלל איכות החומר.
• הפלאסטיק קל משקל, בוודאי בהשוואה לאלטרנטיבות אחרות.
• העבודה עם הפלאסטיק קלה ונוחה.
• החומר אינו דורש הרבה תחזוקה והוא עמיד לתקופה ארוכה.

לסיכום: פלאסטיק איננו מילה גסה וכדאי לכם לחשוב על החומר הזה בכל הנוגע לחיפוי גגות, שיפוץ מבנים ושאר עניינים שבהם הוא יכול לסייע לכם.
מוגש בחסות אחים שחם - מומחים בחיפוים, גגות ופחחות איכותית.